Vše pro Váš domov

Naše služby

Nábytek na míru

Ke všem svým zákazníkům přistupujeme individuálně. Pomůžeme Vám vybrat materiály, připravíme grafický návrh, plánek elektroinstalací a cenovou kalkulaci. Provedeme zaměření na určeném místě realizace a pak už nic nebrání přispoupit k samotné realizaci. V případě, že je potřeba provést jakékoliv stavební úpravy, zajistíme jejich provedení.

PHOTO-2021-12-13-21-49-21.jpg

interier-design2.jpg

Nábytek

V našem bytovém studiu Vám nabízíme  kuchyně, skříně, nábytek do obývacího a dětského pokoje, ložnice, předsíňový nábytek, kancelářský nábytekstoly a židlepostele včetně matrací, sedací soupravy s širokou škálou potahových látek od českých i zahraničních výrobců.  Novinkou jsou v naší nabídce nábytková dvířka. K nábytku u nás zakoupenému nabízíme i odbornou montáž.

Ostatní vybavení

Nabízíme kompletní dodávky dveří od firmy Erkado a Doornite.

Z interiérového stínění Vám nabízíme rolety textilní, rolety den/noc, dřevěné rolety, plisé, žaluzie vertikální i horizontální. Z nabídky exteriérového stínění si můžete vybrat z předokenních rolet či žaluzií.

Aby byla nabídka kompletní, není problém si u nás vybrat také podlahu dle svých představ a to laminátovou, vinylovou nebo masivní se všemi potřebnými komponenty.

V případě potřeby provedeme zaměření i montáž.

2731806-VENKOVNI-ZALUZIE-03.jpg