OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 777 678 661 | info@stinem.cz

Jelikož nám záleží na kvalitě námi dodávaného nábytku, vybrali jsme pro Vás české a slovenské dodavatele a výrobce, kteří vyrábějí nábytek v té nejvyšší kvalitě a přitom s velice příznivou cenou. Použité je lamino o síle  16 nebo 18 mm a kvalitní kování. Nábytek je dodáván v demontu s dodací lhůtou od 2 do 8 týdnů dle dodavatele.                              

V případě potřeby zajišťujeme montáž.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ZDE


Sedací soupravy a sedací vaky

V naší nabíde najdete širokou škálu sedacích souprav, pohovek,křesel a taburetů.

V současné době jsou velmi oblíbené sedací vaky v mnoha materiálech a barevných variantách.


Matrace, rošty, polštáře, přikrývky

Výběr vhodné matrace je důležitý prvek pro kvalitní spánek. V nabídce máme matrace od českých výrobcův běžných i atypických rozměrů. Zároveň si můžete vybrat další doplňky jako je chránič matrace, vhodný rošt, přikrývka, polštář.Plovoucí podlahy a vinylové podlahy v metráži

Vybrat si můžete ze široké škály dekorů podlahy včetně všech komponentů potřebných k její pokládce. V případě potřeby zajistíme i montáž vybrané podlahy zkušenými pracovníky.

 Dveře 

Nabízíme dveře a zárubně značky Porta Doors,Invado, která má vždy bohatou nabídku nejnovějších stylů a trendů interiérových i vchodových dveří.Veškeré modely dveří jsou vyrobeny z vyysoce kvalitních materiálů. Nabízíme dveře v přírodní dýze, laminátu,laku.

Zároveň zajišťujeme montáž těchto dveří  vyškolenými a certifikovanými pracovníky.


V nabídce máme také konzole, žaluzie, rolety  a další zboží dle aktuální nabídky od firmy GARDINIA

Zašlete poptávku

*
*

AKČNÍ NABÍDKA

Nakupujte chytře zboží za akční ceny

 Návštěvníky budeme pravidelně informovat o aktuálních nabídkách, slevách a zboží v akci, které u nás můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu. Určitě tuto sekci nepřehlédněte a pravidelně sledujte letáky jednotlivých akčních nabídek.

 

Nabídka zboží v AKCI